شرکت ایرانسل در دهمین همایش ملی کیفیت و بهره‌وری مورد تقدیر قرار گرفت

0
ایرانسل

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی ایرانسل این شرکت در دهمین همایش ملی کیفیت و بهره وری مورد تقدیر قرار گرفت ، شایان ذکر از شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با توجه به ارزیابی داوران دهمین همایش ملی کیفیت و بهره وری مورد تقدیر قرار گرفت.

ایرانسل به عنوان شرکت برتر از سوی کمیته ارزیابی دهمین همایش ملی کیفیت و بهره‌وری برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این همایش با شعار «کیفیت و بهره‌وری، دو بال توسعه پایدار» برگزار شد و ایرانسل با دریافت لوح تقدیر، تندیس و نشان عالی کیفیت و بهره‌وری، به عنوان شرکت منتخب کمیته ارزیابی مورد تقدیر قرار گرفت.

محورهای اصلی و تخصصی این همایش، «توسعه کیفیت و بهره‌وری»، «اندازه‌گیری، تحلیل و کنترل کیفیت و بهره‌وری» و نیز «بهبود و ارتقای کیفیت و بهره‌وری» بود.

در بخشی از این همایش، هادی محقق مدیرکل مدیریت ریسک تجاری ایرانسل طی سخنانی، شیوه‌های نوین افزایش بهره‌وری و مدیریت ریسک در سازمان‌ها را برای حضار تشریح کرد.

دهمین همایش ملی کیفیت و بهره‌وری با حمایت مجلس شورای اسلامی و وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، صنعت، معدن و تجارت و نیرو روز ۲۷ آبان در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.
اطلاعات بیشتر از اخبار ایرانسل را می توانید: irancell.ir

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.