سامسونگ کتابخانه دانشگاه آکسفورد را به تکنولوژی های دیجیتال مجهز می نماید

0
سامسونگ

سامسونگ کتابخانه دانشگاه آکسفورد را به تکنولوژی های دیجیتال مجهز می نماید : کمپانی سامسونگ همیشه سر دم دار فعالیت های مختلف در دنیای تکنولوژی و بشر دوستانه است ، قبلا خبر های مختلفی در مورد فعالیت های مختلف سامسونگ در اقدامات بشر دوستانه و راه اندازی کتابخانه های گویا برای نابینایان منتشر شده بود این بار سامسونگ به اهدای تجهیزات دیجیتال و تکنولوزی های روز به کتابخانه دانشگاه آکسفورد اقدام نموده است.

سامسونگ الکترونیکس کتابخانه مرکزی و تحقیقاتی دانشگاه آکسفورد انگلستان را به تکنولوژی روز تجهیز می‌کند. سامسونگ با اهدای تجهیزات دیجیتال به این کتابخانه‌ دسترسی دانشجویان به گنجینه غنی این دانشگاه را آسان می‌کند.کتابخانه مرکزی و تحقیقاتی آکسفورد (کتابخانه وستون) که در حال بازسازی است، با کمک سامسونگ قصد دارد آرشیو غنی و ارزشمند این کتابخانه شامل کتاب‌های نادر و اسناد دولتی را به شکل دیجیتال در اختیار عموم مردم قرار دهد.

سامسونگ در این کتابخانه محصولات و نرم‌افزارهای ویژه‌ای چون صفحه نمایش‌ و نمایشگرهای دیجیتال (digital signage) را در هشت قسمت کلیدی ارائه می‌کند که باعث دسترسی آسان‌تر به منابع و ارتباط تعاملی در فضای کتابخانه خواهد شد.

دانشگاهیان و عموم مردم با فناوری سامسونگ می‌توانند به مجموعه غنی و منحصربه‌فرد این کتابخانه دسترسی داشته باشند و با استفاده از سرویس ویژه اجاره تبلت از امکانات متنوع آن استفاده کنند.

اندی گریفیثس (Andy Griffiths)، مدیر شرکت سامسونگ الکترونیکس انگلستان درباره این برنامه توضیح داد: «سامسونگ سنت دیرینه‌ای در حمایت از نوآوری با استفاده از فناوری خاص خود دارد و حالا با استفاده از محصولات و نرم‌افزارهای سفارشی خود قصد دارد در حفاظت از میراث ارزشمند این کتابخانه برای نسل‌های آینده تلاش کند.»

ریچارد اوندن (Richard Ovenden)، کتابدار کتابخانه آکسفورد نیز، درباره تجهیز این کتابخانه‌ گفت: «هدیه سخاوتمندانه سامسونگ نحوه تعامل مطالعه‌کنندگان را با مجموعه خاص و بی‌نظیر کتابخانه دانشگاه آکسفورد دگرگون خواهد کرد و همه بی‌صبرانه منتظرند بدانند فناوری سامسونگ چگونه برای دانشجویان، متخصصان و سایر افراد علاقمند به مطالعه و تحقیق سودمند خواهد بود.» /

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.