سامسونگ یک تخته ی موج سواری هوشمند ساخت !

0
تخته ی موج سواری هوشمند سامسونگ

تا به حال شاهد ساخت محصولاتی بوده ایم که به زمینه ی کاری شرکت سازنده یشان هیچ ارتباطی ندارد ، برای مثال با اینکه شواهد و مستندات در مورد تلاش شرکت اپل نسبت به ساخت یک خودرو دیده می شود ، اما آیا شما می توانید با خودرویی که لوگوی اپل بر روی جلو پنجره اش نصب شده باشد کنار بیایید ؟ ممکن است در صورت تحقق این احتمال و تولید یک خودرو توسط اپل کاربران مقداری شوکه شوند ، اما این یک واقعیت است و در آینده شاهد تردد خودروهای اپل در خیابان ها خواهیم بود.

شرکت سامسونگ نیز گهگاهی اقدام به تولید محصولاتی عجیب و غریب و در عین حال خاص کرده است که باعث تحیر کاربران شده است ، در ادامه ی این رویکرد امروز اخباری منتشر شده ات که نشان می دهند شرکت سامسونگ به تازگی یک تخته ی موج سواری هوشمند تولید نموده است که به  Galaxy SurfBoard معروف می باشد.

شرکت سامسونگ این تخته ی موج سواری را به عنوان یک نمونه ی آزمایشی و به طور اختصاصی برای موج سوار حرفه ای گابریل مدینا تولید نموده است و این تخته ی موج سواری نیاز دارد تا با یک دستگاه گلکسی اس ۷ همگام سازی شود و در واقع این گلکسی اس ۷ است که نقش مغز متفکر این تخته موج سواری هوشمند را بازی می کند ، این تخته ی موج سواری دارای نمایشگری  ساخته شده از LED ها می باشد که اطلاعات لازم برای یک موج سوار را به نمایش خواهد درآورد ، از جمله ی این اطلاعات می توان به سرعت و جهت باد ، و اطلاعات مربوط به امواج اشاره نمود ، علاوه بر این این تخته ی موج سواری می تواند نکات و نظرات زنده ی مربی را به گابریل مدینا منتقل نماید.

Galaxy SurfBoard یک محصول جالب و به یاد ماندنی می باشد ، البته این تخته ی موج سواری ممکن است هیچوقت به تولید انبوه نرسد و حدقل در آینده ی نزدیک نباید انتظار عرضه ی آن به بازار را داشته باشیم.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.