ساعت اینترنت شبانه همراه اول

0

کسانیکه از اپراتور همراه اول بهره مند هستند احتمالا با بسته نوترینو اینترنت آن آشنا می باشند. بسته اینترنت نوترینو همراه اول دارای دو نوع اینترنت آلفا و آلفا+ است. بسته های اینترنت آلفا با محدودیت سرعت مواجه بوده و بسته های اینترنت آلفا + سرعت بدون مرز دارد. به نظر می آید همراه اول با طرح ریزی دو بسته اینترنت متفاوت فکر همه جا را کرده است.

بسته های اینترنت آلفا (با محدودیت سرعت) 

اگر جزء دسته آدم هایی باشید که سرعت برایتان اهمیت ندارد و بیشتر به صرفه بودن بسته اینترنت برایتان حائز اهمیت است، بسته اینترنت همراه اول آلفا را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر اموراتتان در اینترنت کاری به سرعت ندارد با بهره بردن از اینترنت مطمئن و ارزان آلفا از لحظات سپری شده تان در اینترنت لذت خواهید برد. در واقع همراه اول با فکر به آن دسته از افرادی که منطقه سکونتشان شبکه نسل سوم و چهارم را پشتیبانی نمی کند، بسته های اینترنت آلفا با سرعت محدود و قیمت پائین را در نظر گرفته است. محدودیت سرعت اعمال شده بر این بسته ها برابر ۵۱۲kbps است. بنابراین اگر جزء مشترکین اعتباری یا دائمی هستید قادر به استفاده از آلفا خواهید بود.اینترنت همراه اول آلفا بسته های اینترنت آلفا+ (سرعت بدون مرز)

اگر جزء افراد درگیر با سرعت اینترنتتان هستید، باید از بسته های اینترنت آلفا+ استفاده کنید. اگر به طور مداوم فایل های حجیم دریافت و یا ارسال می کنید، به مکالمه های صوتی و تصویری می پردازید و از بازی ها و برنامه های پرحجم صوتی و تصویری استفاده می کنید همراه اول به شما بسته های اینترنت آلفا+ را پیشنهاد می کند. به هرحال آلفا+ با توجه به سرعت ارائه دهنده بدون مرز مطابق با شبکه نسل سوم و چهارم تنوع زیادی در مصارف مختلف دارد. توجه داشته باشید بسته های آلفا+ به همان میزان ترافیک خریداری شده (قابل مصرف در طول شبانه­ روز)، دارای ترافیک هدیه شبانه هستند (قابل مصرف در بازه زمانی ۲ الی ۷ بامداد). برای مثال بسته ماهانه ۱GB + ۱GB هدیه شبانه، علاوه بر ۱ گیگابایت ترافیک خریداری شده، ۱گیگابایت نیز ترافیک هدیه دارد که در ساعات شب(۲ الی ۷ بامداد) قابل استفاده می ­باشد.

اینترنت همراه اول آلفا+

حال اگر قصد دارید از بسته های اینترنت همراه اول در محدوده زمانی شبانه استفاده کنید می توانید از بسته های آلفا+ محدود شبانه و بسته های آلفا+ نامحدود شبانه که جدیدا ارائه داده شده است، استفاده کنید.

بسته های آلفا+ شبانه (با حجم محدود)

بسته‌های آلفا+ شبانه، بسته های پرسرعت نوترینو هستند که با قیمت مناسب فقط برای استفاده شبانه در بازه زمانی ۲ الی ۷ بامداد طراحی شده اند.

بسته های آلفا+ شبانه

بسته آلفا+ نامحدود شبانه (جدید)

بسته‌های آلفا+ نامحدود شبانه، بسته های یک روزه، یک هفته و یک ماهه پرسرعت نوترینو با حجم نامحدود هستند که با قیمت مناسب فقط برای استفاده در ساعات مشخصی از شبانه روز ارائه می شوند.

بسته آلفا+ نامحدود شبانه

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.