معرفی سایت زومیت

0
زومیت

وب سایت زومیت یکی از قدیمی ترین فعالان دنیای تکنولوژی در ایران می باشد . سایت خبری زومیت در سال  ۱۳۸۹  راه اندازی شد .

بررسی وب سایت خبری زومیت

زومیت توسط مهدی و مسعود یوسف نژاد بنیان گذاری شد . این وب سایت در زمان فعالیت خود تنها یک رقیب سرسخت بنام نارنجی داشت که با کنار رفتن نارنجی از دور رقابت در بین سایت های خبری حوزه فناوری سکان رهبری وب سایت های حوزه خبری فناوری را بر عهده گرفت.

پس از اوت شدن گروه نارنجی ، وب سایت های خبری بسیار زیادی در حوزه اخبار فناوری به دنیای اینترنت قدم گذاشتند اما وب سایت های برتر در این حوزه هم اکنون بصورت انگشت شمار می باشد که در این حوزه فعالیت می نمایند.

اعضای اصلی زومیت

از اعضای اصلی زومیت می توان به برادران مهدی و مسعود یوسف نژاد به عنوان بنیان گذاران سایت ،‌ میعاد بافراست به عنوان سرپرست تحریریه ، سیامک احدی  ، حسین خلیلی صفا  ، محسن کریمی ، محمد حسین جعفری و امین فیض پور به عنوان اعضای ارشد تحریریه اشاره کرد.

زومیت با داشتن تیم نویسندگی و تحریریه بسیار پر قدرت توانسته بصورت همه جانبه اخبار حوزه فناوری را بصورت کامل پوشش دهد . همچنین داشتن مخاطبان پر شور و هیجان توانسته زو میت را به عنوان یکی از وب سایت های پر طرفدار در دنیای تکنولوژی تبدیل کند.

از موضوعات داغ این وب سایت خبری می توان به :‌اخبار موبایل ، لپ تاپ ، تبلت ، انواع گجت های تکنولوژی ، اخیار مربوط به شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی های نوین اشاره کرد.

از دیگر وب سایت هایی که این تیم به کمک وب سایت خبری فناوری خود راه اندازی کرده اند می توان به کجارو ، زوم جی ، جواب ۲۴ اشاره کرد که هر کدام با داشتن مخاطبان بسیار بالا از وب سایت های پربازدید در حوزه خود به شمار می رود .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.