راهنمای دانلود از گوگل پلی

7

سال گذشته بود که گوگل برای یکپارچه کردن فروشگاه های نرم افزاری خود و همچنین مبارزه با اپ استور و آی تیونز اپل نرم افزار جدیدی برای اندروید معرفی کرد. کاربران ایرانی به گوگل به عنوان یک ناجی افسانه ای نگاه میکردند اما زمانی که قرار به استفاده از این بازار شد این خبر آمد که : کاربرانی که از ایران متصل میشوند ، امکان استفاده از این بازار جهانی را ندارند ! بی شک بزرگترین مشکل کاربر ایرانی نبود نمایندگی بسیاری از شرکت های معتبر و همچنین مشکل خدمات پس از فروش ، ناتوانی در دست یابی به نرم افزارها است که در این جا  راه حل هایی برای دانلود نرم افزار از گوگل پلی به شما میگویم.

روش اول دور زدن محدودیت گوگل

برای این که بتوانید به گوگل پلی دسترسی پیدا کنید باید از روشی استفاده کنید که گوگل متوجه نشود از کجا به اینترنت متصل شده اید.

گوگل از طریق رام گوشی ، اپراتور سیمکارت ، جی پی اس و آی پی اینترنت متوجه می شود که شما از کدام منطقه متصل شده اید. بنابراین باید سیم کارت موبایل یا تبلت را غیرفعال کنید تا روی اپراتور گوشی شناسایی نشوید برای این کار میتوانید گوشی را در حالت پرواز قرار دهید.

علاوه بر آن باید GPS گوشی را غیرفعال کنید تا از موقعیت شما باخبر نشود.

حالا از طریق wifi به اینترنت متصل شوید اما باید به طریقی به گوگل پلی متصل شوید که آی پی شما به گوگل ارسال نشود. همچنین باید بدانید زمانی این کارها انجام می شود که گوشی خودتان روت root شده باشد. پس ار روت کردن شما به تمام فایلهای سیستم دسترسی خواهید داشت.

روش دوم

اگر حوصله روت کردن و تغییر ip ندارید روش ساده تری هم برای دانلود از گوگل پلی وجود دارد . با سافت گت می توانید هر کدام از نرم افزارها را که دوست داشتید دانلود کنید. وقتی آنجا رفتید در سایت ثبت نام کنید و با این کار با لینک مستقیم می توانید نرم افزار دانلود کنید.

google-play-dl2

حال نرم افزار را در گوگل پلی جستجو کنید و لینک آن نرم افزار را کپی کنید و سپس به سافت گت بروید و دانلود جدید بزنید. در این قسمت باید لینک را آنجا بگذارید و بدین ترتیب می توانید نرم افزار را به راحتی دانلود کنید. فراموش نکنید که دانلود از طریق گجت اندرویدی صورت بگیرد و هیچ راهی برای ذخیره در کامپیوتر وجود ندارد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

7 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.