دوچرخه ی خورشیدی لائوس دوچرخه ای متفاوت

0
دوچرخه خورشیدی

دوچرخه خورشیدی جدیدترین تکنولوژی جالب برای شما کاربران علاقه مند به دنیای تکنولوژی است ، این دوچرخه فوق العاده جالب توسط شرکت لائوس ارائه شده است . فکر کنم جالب ترین و عجیب ترین دوچرخه جهان همین دوچرخه خورشیدی لائوس باشد. در ادامه با جزئیات این دوچرخه خورشیدی با ما همراه باشید.

دوچرخه ی خورشیدی لائوس

شرکت کمتر شناخته شده ی لائوس ، به تازگی مشغول به ساخت دوچرخه ای است که با موتور الکتریکی مجهز شده است . ویژگی اصلی این سبک حمل و نقل ، باتری های کاملا داخلی آن خواهد بود که انرژی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل می نماید و در خود ذخیره می کند.

دوچرخه خورشیدی
دوچرخه ی خورشیدی لائوس در دو سبک در نظر گرفته شده اند :
۱) کاملا الکتریکی
۲) پیوندی
در مدل اول حرکت به کمک وسیله ای انجام می گیرد که در هر بار شارژ فرصت دوچرخه سواری تا ۷۲ کیلومتر را برای ما فراهم می کند.
قاب دوچرخه و فرمان آن از فیبر کربنی سبک ساخته شده است . قاب و فرمان این نوع دوچرخه ها حتی با در نظر گرفتن پنل های خورشیدی نصب شده بر روی آن ، باز هم وزن کمی دارند و سبک هستند . برای شارژ کردن دوباره ای باتری های داخلی آن ( ۳۶ ولت ) از منبع انرژی ، نیاز است که دو ساعت در شارژ باشد . اما برای شارژ کامل آن از طریق خورشید باید ۱ روز در زیر نور آفتاب نگهداری گردد . در مدل پیوندی از چرخش پدال بهره می برند و ۹۰ کیلومتر مسافرت را در هر بار شارژ برایمان تامین میکند.
فروش مستقیم این دوچرخه در ماه جولای و آگوست همین امسال برگزار خواهد شد  .

مترجم :محمد مهدی جزینی

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.