دسترسی سریع تر به اینترنت

0
دسترسی سریع تر به اینترنت
دسترسی سریع تر به اینترنت

برای دسترسی سریع تر به اینترنت ، Cach موجود در براوزر خود را حذف نکنید .آیا می خواهید سریع تر به اینترنت دسترسی پیدا کنید ؟ برای این کار ، حذف کردن Cach بروزر را متوقف کنید .

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دده های بروزر خود را با برنامه هایی مانند CCleaner پاک می کنید تا سرعت گشت و گذار اینترنتیتان افزایش یابد ، احتمالا Cach های موجود در بروزرتان را نیز حذف خواهید کرد . به شما توصیه می کنیم این کار را انجام ندهید ، زیرا حذف Cach ها برعکس آنچه تصور می شود ، سرعت را بالا نمی برد بلکه آن را کاهش نیز خواهد داد .

Cach  ها حاوی یک کپی از بیت های وب سایت هایی است که شما آنها را بازدید کرده اید ، و اگر شما آنها را حذف کنید ، برای بازدید مجدد از آن وب سایت ها ، بروزر ، ناگذیر دوباره از بیت های آن کپی تهیه می کند و این کپی کردن ، سرعت اینترنتتان را کاهش خواهد داد .

معمولا در بروزرها ، قسمتی با عنوان ” erase private browsing data ” وجود دارد که Cach ها نیز شامل این قسمت شده و با تایید این عبارت ، آنها نیز حذف خواهند شد .

  • قابل ذکر است دلایلی وجود دارد که برخی افراد ترجیح می دهند که Cach های موجود در بروزر خود را حذف نکنند :

۱- توسط این Cach ها افراد دیگر می توانند متوجه شوند که شما چه وب سایت هایی را مشاهده کرده اید . ( این مورد ، همانند History نیست ولی مثلا لوگوی سایت ها را در خود نگه می دارد . )

۲- Cach ها فضای هارد دیسکتان را اشغال خواهد کرد .

به هر حال شما می توانید History و temporary files را بدون حذف کردن Cach پاک کنید . کافیست به هنگام پاک کردن History ، گزینه ی Cache-clearing را تیک دار نکنید .

دسترسی سریع تر به اینترنت
دسترسی سریع تر به اینترنت
دسترسی سریع تر به اینترنت
دسترسی سریع تر به اینترنت

حتی اگر از برنامه ای مانند CCleaner استفاده می کنید ، این امکان برای شما وجود خواهد داشت . در این برنامه نیز تیک گزینه ی Internet cach را بردارید و سپس شروع به استفاده از برنامه کنید .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.