دالفی : لباس شویی جیبی فرا صوتی

0
دالفی : لباس شویی جیبی فرا صوتی

با داشتن یک صابون اولترا صوت یا فرا صوت دیگر برای لباس شستن نیازی به ماشین لباس شویی ندارید.تنها کافیست صابون اولترا صوت شدالفی را داخل ظرفی که لباس و شوینده در آن قرار دارد بگذارید تا این صابون با کمک امواج فرا صوت ، لباس شما را کاملا از آلودگی ها پاک کند. قیمت این صابون ۸۰ دلار اعلام شده!

دالفی

دالفی : لباس شویی جیبی فرا صوتی

آیا تا کنون لباس های مورد علاقه ی تان را به دلیل شستن از بین برده اید؟ شستشوی لباس میتواند یک کار زجر آور به شمار بیاید.مخصوصا زمانی که شما مجبورید به آرامی و با دستتان آنها را بشویید.وحتی زمانی که شما وقت کافی برای این کار ندارید . با دالفی آشنا شوید.کوچک ترین ماشین شست و شوی جهان که برای شستن لباس های شما از تکنولوژی فرا صوت استفاده میکند. دالفی در ابعاد یک تلفن همراه هوشمند طراحی شده. دستگاهی کاملا سبک و کوچک که در هر مکان شست و شو و چمدان مسافرتی جا میگیرد. استفاده از این تکنولوژی شست و شوی فراصوتی پیش رفته باعث میشود که دستگاه دالفی با دقت تمام  حتی پارچه های بسیار ظریف را تمیز کند. بدون هیچ گونه آسیب رسانی یا از بین بردن رنگ ها.بدون سایدن ، بدون چرخاندن،بدون کشیده شدن، بدون از بین بردن رنگ . بدون از بین رفتن. با کمک امواج فرا صوت تمام الیاف پارچه ی مورد علاقه ی شما با دقتی تمام شسته میشود.این فراید بو و چرک لباس را کاملا میگیرد و لباس های شما مانند روز اول با کمک نیروی فرا صوت تمیز و پاکیزه میشوند. پکیج دالفی کاملا قابل حمل است و میتواند شما را در سفر های هیجان انگیزتان همراهی کند.هر جایی که بروید دالفی هم میتواند با شما بیاید . اما دالفی چگونه کار میکند؟ به طرز شگفت انگیزی ساده است. فقط لباستان را داخل یک سینگ بگذارید آب را اضافه کنید پودر را بریزید و دالفی را داخل آن قرار بدهید و دکمه ی روشن را را بزنید و از اوقات فراغتتان لذت ببرید. همانطور که گفتیم دالفی به آرامی لباس شما را تمیز میکند. و آبی رنگ میشود و بعد از تقریبا ۳۰ دقیقه  لباس شما کاملا تمیز و پاکیزه میشود . سپس آن را آب بکشید و آویزان کنید تا خشک بشود و بعد دوباره همان لباس مورد علاقه ی شما خواهد شد.حتی بعد از دفعات زیاد  شست شو درست همانند یک لباس جدید به نظر میرسد. تکنولوژی خلاقانه ی  دالفی توسط آزمایشگاه مهندسین فراصوتی در سویس تهیه و آزموده شده این دستگاه یک ترانسفورماتور قویست که امواج صوتی چند حالته با پهنای باند زیاد و به صورت تساعدی را تولید میکند.این قابلیت ها امواج صوتی را با یک دیگر تلفیق کرده و برای تولید حباب های میکروسکوپی پر فشار از آب عبور میدهد. این فرایند کپتیشن نامیده میشود . حباب های کوچکی که از داخل منفجر میشوند باعث تولید جریانی از میلیون ها ذره ی مایه ی پر فشار میشود و این ذره های نامرئی با قدرت تمام آلودگی را از سطح پارچه پاک میکنند.دالفی برای لباس های ابریشمی ، گیپور ، ترمه و هر چیزی که برای انداختن و شستن آن در ماشین لباس شویی تمایل ندارید گزینه ی بدون نقصی است.با کمک دالفی شما میتوانید ماشین لباس شویی ، پوسیده شدن لباس ها و سختی شستشوی آنها زمانی که در مسافرت هستید را به فراموشی بسپارید.از طراوت لباس ها و آزادی خود با استفاده از دالفی لذت ببرید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.