تصویر نهایی گلکسی اس ۷

0

در ماههای اخیر حجم بالایی از شایعات راجع به گلکسی اس ۷ پخش شد،اما یک سایت ویتنامی چند ساعت پیش با انتشار عکسی که آن را به گلکسی اس ۷ نسبت می دهد جزییاتی دقیقتری را در مورد گلکسی اس ۷ به کاربران منتقل کرد،همانطور که از عکس پیداست سامسونگ در ساخت سطح پشتی گلکسی اس ۷ از لبه های گرد و منحنی واری استفاده کرده که خیلی شبیه به آن چیزی است که در گلکسی نوت ۵ شاهدش بودیم،سامسونگ قصد دارد در تاریخ ۲۱ ماه فوریه گلکسی اس جدید را رسما معرفی کند و گویا این سایت ویتنامی همین چند هفته ی باقیمانده را هم تحمل نکرده و با ادعای اینکه منابعش موثق هستند سعی در آشکارسازی خصوصیات این گوشی دارد یکی از بیشترین انتقادهایی که از گلکسی اس ۶ به عمل آمد مربوط به اختلاف سطح لنز دوربین پشتی بود که گوشی را آسیب پذیر کرده بود و اگر به دوربین گلکسی اس ۷ نگاه کنید می بیند که تقریبا با پشت گوشی هم سط شده است. همه ی شایعات از راجع به جنس بدنه ی پرچمدار بعدی سامسونگ فلز و شیشه را به آن نسبت می دادند،و این سایت ویتنامی نیز این موضوع را رد نمیکند و عکس منتشر شده را آخرین پروتوتایپ گلکسی اس ۷ با بدنه ای پلاستیکی معرفی میکند که در نسخه ی نهایی جنس بدنه از فلز و شیشه خواهد بود.

این سایت همچنین از پیشرفت قدرت پردازش ۱۵ درصدی این گوشی نسبت به گلکسی اس۶ خبر می دهد و پردازشگر گرافیکی آن از محصولات اسنپ دراگون خواهد بود.دوربین آن ۱۲ مگا پیکسل و از نوع Britecell و گوشی ضد آب خواهد بود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.