ترفند های جالب برای گوشی های اندرویدی

1
اندروید

ترفند های جالب برای گوشی های اندرویدی : کاربران گوشی های اندرویدی همیشه به دنبال روش های جالب برای استفاده از گوشی هستند. امروز ما روش های جالبی رو برای شما ارائه خواهیم کرد ، یک روش برای تست سالم بودن باتری و یک روش برای افزایش سرعت دانلود ایجاد کنیم.

افزایش سرعت دانلود گوشی اندرویدی تا ۵ برابر

اپ Turbo-Download-Manager

امروزه بسیاری از کاربران برای استفاده از دنیای اینترنت بجای لپ تاپ و کامپیوتر از گوشی های خود استفاده می کنند. به همین دلیل ما به دنبال روشی برای افزایش سرعت اینترنت گوشی هوشمند شما بودیم ، اپلیکیشنی رو برای شما آماده کردیم که این نیاز رو در شما برطرف میکنه. نام این اپلیکیشن Turbo Download Manager هست ، این اپلیکیشن میتونه سرعت دانلود گوشی شما رو افزایش بده. جالب اینجاست که دقیقا مثل دانلود منیجر شما میتونید دانلود رو نگه دارید و دوباره آغاز دانلود رو بزنید. شما می تونید این اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود نمایید.

ترفندی برای تشخیص سالم بودن باتری

اگر شما از سلامت باتریتان نگران هستید و احساس می کنید باتری موبایلتان بطور نامنظم کار میکند پیشنهاد میکنم ، حتما باتری گوشیتون رو بررسی کنید ، برای اینکار باید از دو روش استفاده نمایید یکی استفاده از یک کد و یکی یک روش قدیمی برای تشخیص این موضوع است . در این روش باید باتری رو معاینه کنید تا ببینید ورم کرده یا نه ، اگر ورم کرده باشد مطمئنا زمان تعویض آن است ، معمولا کارشناسان در این موضوع می گویند : نباید گذاشت باتری گوشی گرم شود و دوباره سرد شود حرارت زیاد قاتل باتری های لیتیومی است و عمر باتری را کاهش می دهد. باتری گوشی ها در اثر شارژ و خالی شدن زیاد زمان عمرشان کاهش پیدا میکند.

تست باتری گوشی

و اما روش دوم برای دانستن و تشخیص سالم بودن باتری گوشی استفاده از یک شورت کد در قسمت شماره گیری گوشی های اندرویدی است ، شورت کد مورد نظر  *#*#4636#*#* می باشد. با زدن این شورت کد باید تصویر بالا رو مشاهده کنید البته این روش در برخی از گوشی ها پاسخگو نیست و عمل نمیکند. البته برای این کار اپلیکیشنی هم توسط توسعه دهندگان اندرویدی ارائه شده است که می تونید این اپلیکیشن جالب رو از گوگل پلی دانلود نمایید.

منبع : زوم تک

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.