بهترین و زیباترین عکس های گرفته شده با پهپادها در سال ۲۰۱۵

0

مدتی است که استفاده نظامی از پهپادها کم کم دارد به حاشیه می رود و این تکنولوژی بسیار کاربردی جای خود در صنایع مختلف پیدا می کند.یکی از آخرین محصولات در این زمینه پهپادی بود که در کشاورزی مدرن کاربرد داشت و می توانست تا ۱۰ کیلوگرم آب را حمل کرده و مزرعه را آبیاری کند.
همچنین یکی دیگر از پروژه های بزرگی که هم اکنون در مراحل اولیه به سر می برد،مربوط به استفاده از پهپادها به عنوان منجی شهرها است که سبب می شود دیگر انسان ها در ترمیم و بازسازی شهرها دخالتی مستقیم نداشته باشند و پهپادها صیانت از شهرها را به عهده بگیرند.

اگرچه با آمدن نام پهپاد در اولین قدم استفاده نظامی و جاسوسی آن به نظر می آید که با استفاده از عکسبرداری از مواضع هدف صورت می گیرد،اما از این اشیاء پرنده برای گرفتن عکس هایی بدور از مقاصد جاسوسی نیز می توان استفاده نمود،عکس هایی که بدون شک در نوع خود بی نظیرند و بدون کمک آن ها هیچ انسانی قادر به ثبت چنین تصاویری نخواهد بود.
کم کم که به آخر سال میلادی نزدیک می شویم،بهترین تصاویری گرفته شده در این سال با استفاده از پهپادها که در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گزاشته شده،توسط متخصصان این زمینه انتخاب شده اند که در زیر می توانید آن ها را مشاهده کنید.

uac best photographs (1) uac best photographs (2) uac best photographs (3) uac best photographs (4) uac best photographs (5) uac best photographs (6) uac best photographs (7) uac best photographs (8) uac best photographs (9) uac best photographs (10) uac best photographs (12) uac best photographs (13) uac best photographs (14)

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.