بهترین دستیار های شخصی برای اندروید

0
assistant

AIVC 

aivc-screenshot-840x473اپلیکیشن AIVC یک دستیار شخصی به صورت مجازی می باشد که با هوش مصنوعی خود می تواند دستوراتی را که شما به آن میدهید را اجرا کند.دستوراتی از جمله اعلام ساعت – اعلام تاریخ – اجرا کردن یک اپلیکیشن مخصوص – اعلام وضعیت هوا و یاد آوری را می تواند اجرا کند و همچنین می توان سوال ها و عملیات های ساده ریاضی و دانستنیهای جالب در مورد آمار ها و کشور های مختلف را از این برنامه بپرسید.البته فقط به این عمیات های ساده ختم نمی شود و شما می توانید با کمک این دستیار های مجازی ارتباط تلفی برقرار کنید یا یک اس ام اس به یکی از دوستانتان بفرستید و حتی می توانید لغات زبان های مختلف را ترجمه کنید.برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود AIVC

Dragon Mobile Assistant

dragon-collage-1024x657این برنامه که توسط گروه برنامه نویسی معروف Nuance Communications منتشر شده است امکانات مفیدی را برای کاربران فراهم کرده است.این اپلیکیشن با حجم کم و قابلیت های استاندارد حتی وقتی نمایشگر موبایل خاموش است در حالت فعال قرار دارد و دستورات را اعمال می کند و حتی شما می توانید صدایی که از دستیار برای شما پخش می شود هم به صورت دستی تعویض کنید.برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود Dragon Mobile

Cyman Mark 2

unnamedیکی دیگر از اپلیکیشن های دستیار هوشمند این برنامه است که برای کاربر دستورت مختلفی از قبیل اجرای برنامه و تنظیم ساعت یا اطلاعات در مورد چیز های مختلف را برای شما فراهم کرده است.همچنین می توانید از طریق این برنامه اس ام اس بفرستید یا با کسی تماس بگیرید و یا ساعت خود را برای انجام کار ها مختلف تنظیم کنید.این اپلیکیشن را می توانید با حجم کم و رایگان از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

دانلود Cyman

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.