بهترین و بدترین لپ تاپ ها

0

در این مقاله میخواهیم به برسی بهترین و بدترین برند های لپ تاپ بپردازیم.

امروزه یکی از مهم ترین ملاک های خرید را میتوان برند دستگاه نامید از اتومبیل گرفته تا ماشین ظرف شویی یا کامپیوتر- برند اهمیت زیادی دارد حال ما میخواهیم مقایسه کنیم که کدام شرکت ها بهترین لپ تاپ ها را تولید میکند پس با ما همراه باشید.

best-worst_ltp_brands_2016_full-scorecard_v2-5

Best-Worst_LTP_Brands_2016_time-chart

۱.Apple

همان طور که در نمودار های بالا مشاهده میکنید طی سال های گذشته شرکت اپل به لطف طراحی پیشرفته و پشتیبانی شایانی که از محصولات خود نشان داده در بالاترین ردیف نمودار قرار گرفته است.

best-worst_ltp_brands_2016_reportcard_apple۲.Dell

در ردیف دوم نیز شاهد هستیم که شرکت دل قرار دارد.همانطور که میدانید دل یکی از بهترین عرضه کننده لپ تاپ است که برای نیازهای گوناگون و با قیمت های مناسب محصولاتی برای عرضه دارد ( از سیستم های اداری تا سیستم های گیمینگ) و از دیگر خصوصیات این شرکت عمر طولانی و سر سختی دستگاه میباشد.

best-worst_ltp_brands_2016_reportcard_dell۳.Asus

در سال ۲۰۱۶ شاهد رشد چشم گیری از محصولات جذاب و خوش ساخت Asus بودیم که علاوه بر کیفیت بالای محصولات شاهد نمونه های عالی مانند ZenBook Ux305 و F555La بودیم که همین امر باعث شد تا سومین جایگاه را در نمودار بدست بیاورد.

best-worst_ltp_brands_2016_reportcard_asus

 

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.