با این اپلیکیشن ها خوش پوش شوید

0

دیزاین جدید خلق کنید. سبک پوشش و سطح سلیقه تان را بالا ببرید. و با کارشناسان مد مشورت کنید. این اپلیکیشن های مد سر تا پایتان را با تجملات در هم میامیزند. بنابراین به منظور یادگیری از کارشناسان مد، مشاوره، یادگیری و آموزش و اطلاع از آخرین روند مد در جامعه تان پیگیر مسئولان در این زمینه شوید.

  • TiZKKA

درباره سبک و سیاق پوششتان مشورت بگیرید. و ایده های مدتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

TiZKKA – Your Fashion and Lifestyle Community یک اپلیکیشن سرگرم کننده برای عاشقان مد روز است. شما قادر به مشاوره گرفتن، دنبال کردن کاربران در سراسر جهان و کشف آخرین ها در صنعت مد خواهید بود. اگر بدنبال الهام گر، خواستار تبادل ایده ها و یا علاقه مند به تعامل با پیشگامان مد هستید این برنامه از آن شماست.

  • HEED

با اپلیکیشن محبوب HEED: The Latest Fashion Trends and Style Advice شما قادر به دنبال کردن آخرین روند مد در جامعه، مشاوره با کارشناسان و مشاهده آخرین ویدیوهای مرتبط در این زمینه می باشید. از خودتان عکس بگیرید. آپلود کنید. و در چالش سبک شرکت کنید تا شانستان را برای برنده شدن بهترین محصولات زیبایی امتحان کنید. همچنین شما می توانید سوالاتتان را از کارشناسان در این عرصه بپرسید و پاسخ هایتان را از به نام ترین ها دریافت کنید.

  • WellDressed

ورود بانوان ممنوع! این اپلیکیشن مختص آقایان است. و برای آن دسته از افرادی که علاقه مند به پیشنهادات مد و مرور صدها برند محبوب هستند ایجاد شده است. این اپلیکیشن متناسب با سلیقه شخصیتان پیشنهادات در اختیارتان گذاشته و شما را از آخرین تخفیف ها آگاه خواهد کرد.

  • POPXO

این برنامه بهترین دوست شما خانم عزیز خواهد بود. POPXO خود شامل مد، زیبایی، سبک زندگی و بیشتر است. پس اگر به دنبال کشف جدید در دنیای مد، راه دخترانه و نگاه تازه هستید این برنامه از آن شماست.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.