بازسازی عکس های قدیمی با PhotoScan

0
scan

گوگل به تازگی از نرم افزار جدید خود تحت عنوان PhotoScan را برای کاربران گوشی های Andorid و IOS ارائه کرد.این اپلیکیشن به شما این امکان را میدهد تا مانع از بین رفتن عکس های قدیمی که توسط بسیاری از ما در مقدار زیادی آلبوم قرار گرفته شده شویم و دیگر نیازی به نگه داری این آلبوم ها نداشته باشیم که خود این کار فضای قابل توجه ای برای کسانی که تعداد زیادی آلبوم عکس دارند باز میکند.

این اپلیکیشن بر روی تمامی سیستم عامل ها اجرا میشود و عملکرد آن به صورتی است که از دوربین برای گرفتن عکس های شما استفاده میکند و توسط قاب های چهار عددی تصاویر را به هم میچسباند و در یکی از خصوصیات عالی PhotoScan این است که میتواند قسمت هایی از تصاویر را که بر اثر زمان کمی تار یا کم رنگ شده یا لبه های آن خم شده را با تغییراتی جزیی تعمییر کند.

جولیا وین مدیر برنامه اضافه کرد راه های قدیمی برای اسکن عکس بسیار زمان بر بوده و امکان این که به عکس ها آسیب وارد شود زیاد است ولی شما میتوانید با استفاده از این اپلیکیشن که به رایگان در اختیار همگان قرار گرفته عکس هایتان را از خطر آسیب دیدن حفظ کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.