ایسوس ارزشمند ترین برند تایوانی شد

0
ایسوس ارزشمند ترین برند تایوانی شد

به تازگی، وزارت دارایی تایوان لیستی را از کمپانی های تایوانی ارائه نموده است. این لیست متشکل از ده کمپانی برتر تایوان است که به ترتیب بنا بر ارزش آنها قرار گرفته اند. در رتبه ی نخست این لیست کمپانی ایسوس قرار گرفته که ارزش تقریبی آن ۱.۷۸ میلیارد دلار حساب شده است. دیگر کمپانی مطرحی که در این لیست آورده شده، ایسر است که  با ارزش ۵۸۰ میلیون دلار در رده ی چهارم قرار گرفته و دو رتبه پایین تر از آن اچ تی سی قرار دارد که ارزش این کمپانی ۴۵۳ میلیون دلار میباشد.

همانطور که گفتیم، هم اکنون ایسوس ارزشمند ترین برند تایوانی به شمار میرود. گوشی هومنشد زن فون ۲ برای رسیدن به این موفقیت کمک فراوانی به ایسوس کرده است. پس از ایسوس، این ایسر میباشد که در زمینه تولید گوشی هوشمند فعالیت میکند که رده ی چهارم را تصحب کرده است.

دو رتبه پایین تر از ایسر، کمپانی اچ تی سی قرار دارد که رکود شدیدی داشته و ارزش آن به ۴۵۳ میلیون دلار رسیده است. البته لازم به ذکر است که سود به دست آمده از فروش گوشی اچ تی سی وان A9 محاسبه شده است.

ایسوس ارزشمند ترین برند تایوانی شددیگر شرکت مطرحی که میتوان نام برد، مدیا تک است؛ این کمپانی پردازنده تولید میکند و در لیست برترین شرکت های تایوان در جایگاه یکی مانده به آخر قرار گرفته است.

گفتنی است که یک کمپانی برندینگ بریتانیایی به اسم اینتر برند، ارزش گذاری را برای هر یک از این شرکت ها انجام داده است. با توجه به این لیست و نمودار های موجود از سال ۲۰۱۴ ، ارزش کلی ۲۰ برند برتر تایوان ۸.۹۵۶ میلیارد دلار میباشد که با توجه به آمار سال گذشته نشان بر رشد ۲.۶ درصدی در این زمینه دارد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.