اپلیکیشن های برتر آموزش زبان

0

آیا علاقه به آموزش زبان دارید؟گوشی هوشمند دارید؟ عالیه ! با این نرم افزار ها میتوانید مکالمه و گرامر زبان را با روش های نوین و سرگرم کننده یادبگیرید.ما تمام برنامه هایی که شما برای آموزش زبان از سطح ابتدایی تا پیشرفته نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم . ( همراه با لینک )

Rosetta Stone

www.rosettastone.eu

سیستم عامل : IOS/Android

rosetta-stoneیکی از معروف ترین نرم افزار های آموزش زبان های گوناگون است که احتمالا برای خیلی از زبان آموزان شناخته شده است.این برنامه به صورت کاملا استاندارد و کاربردی روی مکالمه شما کار می کند که در سطح های مقدماتی تا پیشرفته در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

FluentU

 www.fluentu.com/english

سیستم عامل : IOS/Android

قیمت : ۸ تا ۱۸ دلار در ماه 

language-immersion-online-3این برنامه یکی از بهترین روش های یادگیری زبان می باشد که شما با تماشا کردن تیکه های کلیپ از اخبار,فیلم,کارتون و … با زیرنویس انگلیسی آموزش میبینید و یکی از مزیت های این برنامه این است که دیگر از گرامر های خسته کننده خبری نیست و آموزش زبان خیلی شیرین تر خواهد شد.

Memrise

www.memrise.com

سیستم عامل : IOS/Android

قیمت : رایگانmemrise

با این برنامه کاربردی و جالب شما به راحتی می توانید کلمه های مهم زبان انگلیسی و سایر زبان ها را با عکس مربوط به کلمه و تلفظ صحیح یاد گرفته و سپس از شما امتحان گرفته می شود ! این برنامه رایگان بوده و برای بالا بردن دایره لغات زبان عالی است .

Duolingo

www.duolingo.com

سیستم عامل : IOS/Android

قیمت : رایگان

duolingo-screengrabاین اپلیکیشن انگلیسی را به کمک زبان های دیگر مانند آلمانی , ایتالیایی و … به شما یاد میدهد به طوری که تنها با صرف چند دقیقه در روز میتوانید سطح زبان خود را به مرحله قابل قبولی برسانید و پیشرفت چشم گیری داشته باشید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.