انتشار عظیم بازی Rise of the Tomb Raider در سال آینده

0
انتشار عظیم بازی Rise of the Tomb Raider در سال آینده
انتشار عظیم بازی Rise of the Tomb Raider در سال آینده

سال گذشته در Gamescom، ماکروسافت اعلام کرد که بازی بعدی از سری Tomb Raider، یعنی Rise of the Tomb Raider فقط برای Xbox 360 و Xbox One منتشر میشود. با گذشت یک سال از آن زمان، ناشر بازی، Square Enix، گفته آخرین ماجراجویی لارا کرافت، در سال آینده، به پلت فرم های دیگر مخصوصا PS4سونی، Steam، و کامپیوتر هایی با ویندوز ۱۰ نیز میرود.
روز پنجشنبه پستی در سایت رسمی تام رایدر منتشر شد که عنوان میکرد: Square Enix نام آخرین عضو سری بازی های تام رایدر را اعلام کرد، ظهور تام رایدر. این بازی در اوایل سال ۲۰۱۶ برای Steam و ویندوز ۱۰ در دسترس خواهد بود. بعد از یک سال که این بازی برای Xbox One و Xbox 360 منتشر شد، برای PlayStation 4 نیز منتشر میشود.
اگر Xbox One و یا Xbox 360 دارید و نمیتوانید برای بازی تا سال بعد صبر کنید، Rise of the Tomb Raider در ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ در اختیارتان خواهد بود.
بازیکنان هندی باید ۴۶۹۹ روپیه برای این بازی روی Xbox One بپردازند، این قیمتی ست که آمازون منتشر کرده است. این سری از بازی ها در کشور طرفداران زیادی دارد و فروش خوبی داشته به حدی که هر بازی از این سری در چارت مقام اول تا ۳وم را دارند و هیچ رقیبی نتوانسته بهتر از مقام چهارم را کسب کند، جای تعجب نخواهد داشت اگر این بازی باعث افزایش فروش Xbox One شود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.