اضافه کردن میانبر تنظیمات کامپیوتر به ویندوز ۸ و ۸.۱

0
settings-charm-bar
settings-charm-bar

settings-charm-bar
settings-charm-bar

در این مطلب ایجاد یک میانبر کاربردی رو به دستکتاپ ویندوز ۸ و ویندوز ۸.۱ براتون آموزش خواهیم داد ، این مطلب مناسب افرادی است که به تازگی به محیط ویندوز ۸ یا ویندوز ۸.۱ وارد شده اند ، مطمئنا آموزش تصویری باعث خواهد شد ، شما روش های استفاده از ویندوز ۸ را به آسانی یاد بگیرید. شاید نبود آیکون ها و میانبر ها در دسکتاپ ویندوز هشت باعث شود کاربر گیج شود ، زمانی که شما می خواهید تنظیمات ویندوز را تغییر دهید یا از دکمه های کیبورد استفاده می کنید یا از آیکون های موجود در دسکتاپ ، پس ما می خواهیم آیکون و میانبر مورد نظرتون رو در دسکتاپ ایجاد کنیم .[divider]

settings-charm-bar
settings-charm-bar

شاید این یک اتفاق باشد که مایکروسافت این میانبر را جزو لیست ضروری موجود در دسکتاپ قرار نداده ، شاید هم این عمدی باشد ! در این باره نظر خاصی ندارم ، مهم این است که وجود میانبر تنظیمات کامپیوتر یکی از مهمترین و کاربردی ترین ابزار در دسکتاپ است ؛ بطور مثال وقتی شما می خواهید تم دسکتاپتان را تغییر دهید ، یا تغییراتی در گجت های دسکتاپ دهید باید از میانبر تنظیمات کامپیوتر استفاده نمایید ، در ویندوز ۷ این کار به آسانی با زدن راست کلیک روی دسکتاپ و زدن دکمه Personalize می توانستید تم ویندوز را تغییر دهید ، یا تغییرات مورد نظرتان را در ویندوز انجام دهید ، در ویندوز هشت برای این کار من پیشنهاد می کنم یک میانبر از تنظیمات کامپیوتر را در دسکتاپ ایجاد کنید تا راه برای انجام تغییرات کوتاه تر و آسانتر باشد.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید تنظیمات ویندوز Change PC Settings در نوار ابزار مخفی ویندوز ۸ است ، شما می توانید با ایجاد یک میانبر در دسکتاپ این تنظیمات رو همیشه در دسترس داشته باشید.

settings-charm-bar
settings-charm-bar

تنظیماتی رو که در Change PC Settings قادر به انجامش هستید ، تغییر تم ، تنظیمات حساب کاربری ویندوز و یا اضافه کردن یک یوزر، تنظیمات عمومی ویندوز ، جستجو، تنظیمات وایرلس و … می باشد ، یعنی شما می توانید با ایجاد یک میانبر در دسکتاپ به کلیه تنظیمات ضروری ویندوز دسترسی داشته باشد. این مطلب فقط یک پیشنهاد از طرف ما برای شما بود ، امیدوارم مورد توجه شما قرار گرفته باشه.[divider]

نسخه نهایی ویندوز 8
نسخه نهایی ویندوز ۸
نسخه نهایی ویندوز 8.1
نسخه نهایی ویندوز ۸.۱

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.