اضافه کردن دست خط خودتان در Gmail

4

در واقع بعد از اینکه گوگل تغییرات زیادی را به جیمیل ارائه داده است می توان گفت که امکانات این سرویس دهنده ایمیل روز به روز افزایش پیدا میکند طوری که بعضی از کاربران از آن اطلاع ندارند یکی از این امکانات جی میل اضافه کردن دست خط خودتان به جیمیل که باعث می شود بیشتر از این جیمیل تغییر یافته لذت ببرید .

handwrite-gmail

این قابلیت اضافه کردن دست خط برای این موقع بسیار مفید است که مثلا بعضی کلمات در کیبورد شما وجود ندارد یا آن را پیدا نمیکنید . در گذشته شما برای اینکار احتیاج به یک رابط خارجی دست خط داشتید یا احتیاج به یک افزونه کروم داشتید که بتوانید این کار را انجام دهید اما با این کار از شر این دردسرها خلاص میشوید.

برای اضافه کردن این تنظیمات زیر را انجام دهید :

مرحله اول : ابتدا وارد Setting جیمیل شوید .

handwrite-gmail1

 

مرحله دوم : در قسمت Language گزینه ی Show all language options را بزنید تا شکل زیر نمایش داده شود.

handwrite-gmail2

 

مرحله سوم : تیک Enable input tools را بزنید تا پنجره جداگانه نمایش داده شود و English را انتخاب کنید و در بین صفحه این پنجره فلش سمت راست را بزنید ( توجه کنید که زبان انگلیسی که کنار آن عکس مداد دارد را انتخاب کنید ) و سپس ok کنید.

handwrite-gmail3

 

مرحله چهارم : در زیر منوی Setting دکمه save changes را بزنید . سپس جیمیل دوباره راه اندازی میشود. سپس روی دکمه مداد در بالا در سمت راست کلیک کنید و بنویسید.

handwrite-gmail4

 

که می توانید از این قابلیت در نوشتن نامه به دوستان خودتان استفاده کنید . حتی با نوشتن نیز کاراکترهای مختلفی را به شما نشان میدهد که می توان آن ها را انتخاب کرد.

در واقع مشکل بسیاری از کاربران که با کیبورد آشنایی ندارد و کسانی که از حالت بی روح جیمیل خسته شده اند رفع شده است . امیدوارم لذت کافی برده باشید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

4 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.