اشتراک فایل به وسیله deaddrop در سطح شهر

1
اشتراک فایل به وسیله deaddrop در سطح شهر

یک سیستم جدید طراحی شده است که در خیلی از کشور ها و شهر های مختلف استفاده میشود. ما فکر میکینم که اگر این سیستم در ایران هم استفاده شود ایده ی بدی نخواهد بود.اتفاقی که میافتد شهروندان میتوانند بسیار راحت فایل هایی را که دوست دارند ، به صورت آفلاین و خیلی جالب و راحت با همشهری های خود به اشتراک بگذارند.

طرز کار این سیستم

اشتراک فایل به وسیله deaddrop در سطح شهر

نام این سیستم deaddrop است . کاری که انجام  میدهید وارد وبسایت deaddrop میشوید و از آنجا ثبت نام میکنید و از آن به بعد هر نوع فایل چه صوتی چه تصویری و هر نوع اطلاعاتی که میخواهید با شهروندانتان به اشتراک بگذارید بر روی یو اس بی بر روی سایت آپلود میکنید. وارد خیابان میشوید و یک جای مخفی در دیوار های پیدا میکنید و یو اس بی را در آنجا کار گذاری میکنید. در این روش تمام فایل هایی را که میخواهید به اشتراک بگذارید بر روی یک یو اس بی انتقال میدهید و در یک مکان در شهر آن را کارگذاری میکنید. بعد از این کار به وبسایت deaddrop وارد میشوید و برای یو اس بی کارگذاشته شده توسط خودتان در شهر برای کاربران دیگر نشانی میگذارید. برای مثال یکی از این نشانی میتواند این باشد که فرمان کشتی را پشت هفتمین ستون دریاب تا بتوانی به تعدادی عکس جالب دست پیدا کنید! بعد از اینکه نشانه  کارگذاری را انجام دادید،  فردی که به این یو اس بی چه به صورت تصادفی در خیابان یا دنبال کردن نشانه ها  دستیابی پیدا کند ،میتوانید لپتاپ یا تلفن همراه خود را به یو اس بی متصل کنید و به راحتی تمام فایل های درون یو اس بی را بر روی دیوایس خود درگ اند دارپ کند. جدا از این اگر تصمیم داشته باشد تا با استفاده از این یو اس بی فایل های خودش را به اشتراک بگذارد و به آن فایلی را اضافه کند میتواند این کار را انجام دهد تا همه ی افراد به آن دسترسی داشته باشد. نظر شما چیست؟ به نظر شما استفاده از این یو اس بی ها کمی برای امنیت افراد خطر ناک نیست؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.