استیکرهای Clash-A-Rama در iMessage برای کلش بازها رسید

0

هنوز که هنوز است طرفدار بازی های Supercell هستید؟ و بازی های استراتژیک Clash of Clans و Clash Royale را دنبال می کنید؟ حتما در جریان انیمیشن های کمدی Clash-A-Rama که به طور سریال در YouTube گذاشته شده است هستید. در حال حاضر، می توانید از یک پک استیکر مرتبط با این سریال در مسنجر iMessage استفاده کنید.

پس Clash-A-Rama را نصب کنید و وارد آن شوید. البته اپلیکیشن Clash-A-Rama به شما اجازه دیدن سریال انیمیشن کمدی را نمی دهد. و اگر شما بخواهید این سریال را ببینید باید آن را از طریق اپلیکیشن YouTube و یا مرورگرتان ببینید. در واقع Clash-A-Rama یک پک استیکر برای iMessage است که شما می توانید به طور زنده آن را در چت گفتگویتان استفاده کنید.

 

استیکرشما می توانید استیکرها را نگه دارید و آن ها را از مجموعه پک کاراکترهای بربرها، آرچرها و… انتخاب کنید. هریک از این استیکرها مطابق با منظورتان (حرفتان) می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

از برتری های این برچسب ها آن است که اگر شما یک پرتره در مکالمه تان گذاشته باشید می توانید از آن ها به منظور تزئین استفاده کنید.

استیکراین اپلیکیشن هم اکنون در App Store و استیکرها در iMessage به رایگان گذاشته شده است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.