آیفون۷c با اندازه ی ۴ اینچی سال آینده عرضه خواهد شد

0
آیفون7c با اندازه ی 4 اینچی سال آینده عرضه خواهد شد

چند ماهی هست که شایعات در مورد یک گوشی جدید از کمپانی اپل شنیده میشود که قرار است با دیگر گوشی های این شرکت تفاوت عمده داشته باشد. به طوری این گوشی صفحه نمایشی در اندازه ی ۴ اینچ خواهد داشت و تقریبا یک دستگاه ارزان قیمت خواهد بود. ظاهرا قرار است این گوشی جدید با نام آیفون ۷c پاییز سال آینده رونمایی شود.

تا به اینجای کار، شایعات زیادی در مورد معرفی شدن یا نشدن گوشی در اندازه ی ۴ اینچ توسط کمپانی اپل به وجود آمده است. پیش از این انتظار میرفت که شاهد معرفی این آیفون جدید با دستگاه های آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس باشیم. اما همانطور که مشخص است این اتفاق رخ نداده و انتظارات برای معرفی این دستگاه به سال آینده میلادی موکول شده است.

با توجه به شایعات قبلی، انتظار میرفت که این گوشی جدید با نام آیفون ۶ سی راه اندازی شود، اما اپل تصمیم دیگری دارد و دستگاه ۴ اینچی جدید اپل، آیفون ۷ سی نام گذاری خواهد شد.

این گزارشات تازه، به وسیله اصلی ترین تولید کننده محصولات کمپانی اپل یعنی Foxconn  منتشر شده اند و تا حدود زیادی میتوان از صحت داشتن آن اطمینان حاصل کرد. اگر گزارشات حقیقت داشته باشند، آیفون ۷ سی با قیمتی حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار در پاییز سال آینده برابر با ماه سپتامبر رونمایی خواهد شد.

منبع: gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.