آیفون ۷ تنها ۶ میلی متر ضخامت دارد

0
اپل

آیفون های ۶ اس و نیز ۶ اس پلاس در مقایسه با نسل پیشین خود و یا آیفون های ۶ و ۶ پلاس اندکی افزایش ضخامت را تجربه کردند که کارشناسان اپل این مساله را به فناوری ۳D Touch به کار رفته در آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس نسبت دادند و نتیجه ی به کار گیری این فناوری افزایش ۰.۲ میلی متری در ضخامت گوشی های آیفون ۶ اس و نیز آیفون ۶ اس پلاس بوده است به طوری که آیفون ۶ اس ۷.۱ میلی متر ضخامت دارد در حالی که ضخامت آیفون ۶ تنها ۶.۹ میلی متر بود و این افزایش ضخامت در مورد آیفون ۶ اس پلاس نیز صدق می کند.

آخرین شایعات حاکی از آنند که آیفون ۷ ضخامت باور نکردنی ۶ میلی متری را نشان می دهد که کارشناسان این کاهش ضخامت را نتیجه ی حذف جک ۳.۵ میلی متری هدفون می دانند و ابراز امیدواری هایی هم شده است که شرکت اپل از فضای حاصله از حذف جک ۳.۵ میلی متری برای به کار بردن باتری ای بزرگتر استفاده نماید.

هنوز مشخص نیست که در عمل اپل با این فضای بدست آمده از حذف جک صدا چه خواهد کرد ، آیا آن را به منظور به کار گیری باتری ای بزرگتر استفاده می کند و یا از این عمل خود داری کرده و آیفون جدیدش را تا آنجایی که ممکن است نازک می کند؟

به هر حال آخرین شایعات می گویند که اپل هر دوی این هدف ها را با هم دنبال کرده است به طوری که در عین حالی که آیفون ۷ کاهش ضخامت را تجربه خواهد کرد باتری آن هم افزایش گنجایش ۶.۵ درصدی را تجربه کرده و باتری ای با ظرفیت ۱۸۲۶ میلی آمپری در آن به کار خواهد رفت.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.