آیا سامسونگ گلکسی نت ۷ صفحه نمایش ۶ اینچی خواهد داشت؟

0

بر اساس اطلاعات درج کرده از سامسونگ گلسی نت ۷، این فبلت صفحه نمایش ۵.۷ اینچی با حالت منحنی و وضوح ۱۴۴۰در ۲۵۶۰ خواهد داشت. اما در لیست صادرات-واردات زوبا هندوستان دیده می شود که این دستگاه صفحه نمایش ۶ اینچی خواهد داشت. شماره مدل این دستگاه گوشی SM-N930R4 مطابق با گلکسی نت ۷ می باشد که برای تست در اول جولای به کره جنوبی فرستاده شده است.

بخشی از این فهرست نشان می دهد که اندازه صفحه نمایش دستگاه ۶ اینچ خواهد بود. این می تواند یک نمونه اولیه از گوشی باشد، یا شاید اشتباهی رخ داده و در نهایت گلکسی نت ۷ با صفحه نمایش ۵.۷ اینچ ارئه خواهد شد. اما بر اساس دو دستگاه فبلتی که به هند فرستاده شده است، به زودی متوجه خواهیم شد که آیا نت ۷ صفحه نمایشی بزرگتر از آنچه انتظار می رفت خواهد داشت؟

بر اساس لیست درز کرده به بیرون از زوبا، سه رنگ از این دستگاه به کره جنوبی فرستاد شده و که صفحه نمایش منحنی دارد. و با توجه به لیست اندازه صفحه نمایش گوشی دوم ۵.۵ تا ۶ اینچ می باشد. به هر حال با رونمایی شدن فبلت همه چیز آشکار خواهد شد.
لیست زوبا

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.