آموزش ساخت استیکر تلگرام

0
Telegram Stickers

آخرین ورژن از تلگرام این امکان را به کاربران خود میدهد تا به سلیقه خودشان استیکر بسازند و به سادگی به استیکر های خود اضافه کنند.برای ساخت این استیکر ها شما به هیچ نرم افزار و تنظیمات خاصی نیاز ندارید,تنها چیزی که نیاز دارید مسنجر تلگرام میباشد که فرقی نمیکند بر روی چه پلتفرمی نصب کرده باشید ( کامپیوتر – موبایل – تبلت ) سایز استیکر های تلگرام به صورت استاندارد ۵۱۲×۵۱۲ پیکسل میباشد پس در طراحی آن ها دقت لازم را داشته باشید.

در مرحله اول مسنجر تلگرام را باز کرده و عبارت @stickers bot را در قسمت جستجو ( Search ) وارد کنید تا به ربات استیکر ساز تلگرام وارد شوید.

telegram_01در مرحله بعدی بر روی گزینه Start کلیک کنید تا چند عبارت انگلیسی برای شما ظاهر شود که معنی هر کدام را برسی میکنیم.

  • newstickerpack -ساخت استیکر جدید
  • addsticker – اضافه کردن یک استیکر به استیکر های قدیمی
  • delsticker – پاک کردن یک استیکر از بین استیکر های قدیمی
  • cancel – لغو عملیات

در مرحله بعدی شما باید بر روی گزینه NewStickerPack با همان ساخت استیکر جدید کلیک کنید.در ادامه ربات اسم استیکر را از شما سوال میکند و شما بسته به سلیقه خود یک عبارتی را وارد کنید . به عنوان مثال (Hello).

در ادامه ربات از شما سوال میکند که کدام ایموجی های موجود را میخواهید با استیکر های جدید همگام سازی کنید ( به این صورت که اگر شما از ایموجی تعجب استفاده کنید استیکر شما به کاربر نمایش داده شود ) پس یک ایموجی به سلیقه خود برای ربات ارسال کنید.( مشابه تصویر )

telegram_03

اکنون که ایموجی را تایین کردید وقت استیکر ها میرسد. عکس هایی را که قصد دارید به استیکر تبدیل کنید با پسوند PNG به ربات وارد کنید. ( فراموش نکنید سایز استاندارد ۵۱۲×۵۱۲ میباشد و در هر بسته استیکر قادر به آپلود ۳۰ استیکر میباشید )

telegram_04

بعد از آپلود کردن تمامی استیکر ها عبارت publish to publish the sticker/ را تایپ یا کپی کنید تا از طرف ربات برای شما لینک استیکر ها ارسال شود.اکنون با کلیک بر روی لینک و انتخاب گزینه Add Stickers استیکر ها به لیست شما اضافه میشود.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.