آموزش حذف GooGle History

0
حذف تاریخچه

شاید این درست باشد که بگوییم گوگل بیشتر از نزدیک ترین دوستان و آشنایان به ما شناخت دارد چون هر جستجویی که شما در گوگل می کنید به صورت یک Data با جزئیات کامل دخیره می شود و می تواند همه چیز را در مورد شما فاش کند.البته گوگل این امکان را به کاربران داده تا  تاریخچه را به خواست خود پاک کنند که در ادامه به این مطلب می پردازیم.

google-web-app-history-840x347تا اینجا فهمیدیم که کمپانی گوگل خیلی بیشتر از اینی که شما فکر می کردید در مورد شما اطلاعات دارد که این اطلاعات شامل تعداد حساب های کاربری در فضای مجازی,محتوای دانلود ها,صفحه هایی که در طول روز به آن ها سر زدید و حتی تاریخچه یوتیوب و ویدئو هایی که تماشا کردید…اکنون با وارد شدن به حساب گوگل خود می توانید از طریق لینک زیر فعالیت هایی که در فضای مجازی داشتید و گوگل نیز از آن ها با خبر است را مشاهده کنید !

GOOGLE HISTORY

اکنون ما می خواهیم به شما طریقه پاک کردن تمامی اطلاعات از سرور های گوگل را به صورت تصویری به شما یاد بدهیم.

2

1اگر این مقاله برای شما جذاب بود ، خوشحال خواهیم شد نظراتتان را در مورد این مقاله در بخش نظرات اعلام نمایید. نظرات شما باعث دلگرمی ما در راستای خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد شد .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.