آموزش تصویری مخفی کردن فایل ها در اندروید

0

خیلی از گوشی های اندروید قابلیت قفل کردن فایل ها و برنامه ها را به شما نمی دهد.ما در این مقاله می خواهیم به معرفی نرم افزار و آموزش قدم به قدم مخفی کردن فایل ها به صورت تصویری بپردازیم.

در مرحله اول نیاز به یک اپلیکیشن خوب دارید که ما به شما File Hide Expert را پیشنهاد می کنیم که می توانید از لینک زیر دریافت و نصب کنید.

دانلود Hide Expert

به کمک این برنامه شما امکان مخفی کردن هرگونه فایل با هر پسوندی را دارید و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

در ادامه برای اولین بار که برنامه را اجرا می کنید یک پیغام مانند تصویر پایین مشاهده می کنید به معنی این که هیچ فایل مخفی وجود ندارد.

file-hide-expert-empty

در مرحله بعد شما باید برای مخفی کردن فایل مورد نظر بر روی آیکون پوشه در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا تصویر پایین نمایش داده شود.

file-hide-expert-list

اکنون به مسیر فایل هایی که قصد پنهان سازی آن ها را دارید بروید و به لیست اضافه کنید و بر روی گزینه Hide All کلیک کنید تا همه فایل ها مخفی شود.file-hide-expert-hide

در ادامه شما برای فایل های مخفی کرده به یک گذرواژه نیاز دارید به صورتی که کسی به جز شما توانایی باز کردن فایل ها را نداشته باشد.برای این کار به قسمت Settings رفته و تیک گزینه Password را فعال کنید و یک گذرواژه مناسب به سلیقه خودتان ایجاد کنید و حواستان باشد که حتما آن را جایی یادداشت کنید تا فراموش نکنید.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.