آفیس ۳۶۵ ویندوز فون و بروز رسانی جدید

0
آفیس 365 ویندوز فون

آفیس ۳۶۵ ویندوز فون و بروز رسانی جدید :  Office 365  یا همان آفیس ۲۰۱۳ است که قابلیت بالایی دارد  ، همچنین این نسخه از آفیس دارای قابلیت نصب روی گوشی هوسمند نیز می باشد (نسخه ی اپلیکیشن دارد) یکی ازقابلیت های این نرم افزار این است که از طریق OutLook آن می توانید با شبکه های اجتماعی ارتباط بر قرار کنید.با ذخیره ی اسناد office  خود در Skydrive می توانید با وصل شدن به  شبکه ی انترنت از طریق اپلیکیشن آفیس ۳۶۵ ویندوز فون به تمام اسناد خود دسترسی داشته باشید و روی آنها کار کنید. و بسیاری از قابلیت های دیگر !

بروزرسانی آفیس ۳۶۵ ویندوز فون

Office 365 برنامه ای مدیریتی برای فایل ها و اسناد متنی ویندوز فون بروز شده است ، در این بروز رسانی ویژگی های جدیدی به این نرم افزار افزوده شده است . کسانی که با این نرم افزار آشنایی کامل ندارند ، این برنامه به کاربر اجازه می دهد تا اینکه بتواند فایل های office  خود را در محیط آفیس ۳۶۵ ویندوز فون مدیریت نماید . آخرین بروز رسانی برای آفیس ۳۶۵ ویندوز فون رفع اشکالاتی قبلی و افزودن برخی ویژگی ها برای کاربران غیر انگلیسی  می باشد . در آخرین به بروز رسانی کاربران انگلیسی قادر به ترجمه ی پیام خود در مرکز پیام آفیس ۳۶۵ به زبان خود خواهند بود . این قابلیت می توان برای شرکت های چند زبانه بسیار مفید شود . یکی دیگر از قابلیت هایی که برای آفیس ۳۶۵ ویندوز فون بروز شده است رفع اشکالات جزئی برای افزایش کارایی بود هم چنین نسخه ی ۲.۳ که برای IOS است پشتیبانی از Live Tile را بهخود اضافه کرده است.

آفیس 365 ویندوز فون

اگر شما مدیر IT هستید و نیاز دارید در تمام وقت به کارکنانتان وصل باشید باید اپلیکیشن آفیس ۳۶۵ را بر روی گوشی خود نصب کنید.آخرین بروز رسانی برای مدیریت آفیس ۳۶۵ نسخه ی ۲.۴ در حال حاضر در فروشگاه ویندوز فون موجود است همان طور که انتظار می رود این برنامه نیز به صورت رایگان در احتیار کاربران ویندوز فون قرار گرفته است و کاربران می توانند آن را از فروشگاه ویندوز فون دانلود نمایند.

منبع : فون آرنا

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.