آئودی سال ۲۰۱۷ تنها با دنده ی دستی عرضه خواهد شد

0
آئودی سال 2017 تنها با دنده ی دستی عرضه خواهد شد

اکثر تولید کنندگان اتومبیل ها به دنبال راه هایی برای خودکار تر کردن اتومبیل هایشان میباشند تا به این وسیله برای سرنشینان خود امنیت و راحتی را به بهترین نحو ارائه دهند ، به جای اینکه از دنده ی اتوماتیک استفاده کنند، به دنبال استفاده از جعبه دنده ی دستی در خودرو های خود باشند. اما ائودی از قاعده ی خود کار شدن بیشتر و بیشتر در نسل های جدید خودروهایش ، پیروی نمیکند و به دنبال لذت رانندگی است.

آئودی سال ۲۰۱۷ تنها با دنده ی دستی عرضه خواهد شد

آئودی TT RS سال ۲۰۱۷ که چند سال دیگر راه اندازی خواهد شد از همان ماشین هایی است که بجای خودکار شدن مسیرش به گونه ای تغییر میدهد که به اصطلاح به آنالوگ شدن برسد.این ماشین قرار است که در زمان معرفی اش با گیربکس دستی راه اندازی شود.

نسخه ی فعلی این ماشین اسپورت که در بازار ها موجود میباشد از هر دوی این گیربکس ها بهره میبرد . یعنی هم دستی و اتوماتیک است.اما از این قرار مدلی که درسال ۲۰۱۷ قرار است تولید شود تنها گزینه ی دستی را خواهد داشت.

این خودرو هفت سرعته است و از سیستم کلاچ دوگانه هم استفاده میکند. در حال حاضر نسخه ی اروپایی این آئودی با نام آئودی RS3 Sportback در دسترس میباشد.

این آئودی TT RS ، مشخصات فنی آن قرار است شامل یک موتور ۲.۵ لیتری توربوشارژ پنج سیلندر باشد که توانایی تولید ۴۰۰ اسب بخار را به این خودرو میبخشد.

جزئیات بیشتر راجب آن در زمان عرضه مشخص میشوند و فعلا جزئیات بیشتری راجب آن موجود نیست.جالب است که ببینیم آیا با وجود اینکه در این خودرو تنها گزینه ی موجود گیربکس دستی میباشد هنوز هم مردم عادی به سراغ خرید این محصول میروند یاخیر. نظر شما راجب این سوپر ماشین چیست؟ راجب اینکه چرا آئودی چنین عملی را انجام خواهد داد چه نظری دارید ؟

منبع :geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.